Pneumot

Układy pneumatyczne - diagnostyka i doradztwo

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie serwisowania układów pneumatycznych oraz hydraulicznych. W ramach współpracy proponujemy rzetelnie przeprowadzoną diagnostykę wybranych podzespołów, a także ich regulację przy profesjonalnym stanowisku badawczo-kontrolnym. Nasi specjaliści czekają, aby pomóc Ci we właściwym przygotowaniu układów pneumatycznych i hydraulicznych do dalszej pracy.

Proponujemy również fachowe doradztwo dotyczące zaworów, instalacji samochodowych oraz naczep. W przypadku, jeśli regeneracja lub naprawa części nie jest możliwa, pomagamy przy wyborze nowych podzespołów. Dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne części i podzespoły działały bez zarzutu.

Nasz serwis układów pneumatycznych oraz hydraulicznych dostępny jest także w sytuacji, gdy klient nie ma możliwości dojechania do naszego warsztatu: w przypadkach awaryjnych możliwy jest dojazd do klienta. Na miejscu przeprowadzimy diagnostykę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Pneumot Wrocław S.C. Waldemar Faryński, Marek Ładniak
ul. Popielskiego 14, 52-019 Wrocław,
NIP: PL8992822205,
REGON: 367665011
Biuro, e-mail: pneumot@firma.pl


pneumotwroclaw.pl © 2019
Website Template by TemplateMonster.com